Revolučná terapia REGENERA

Kmeňové bunky omladia vašu pokožku

 

Regenera je jednoduchá a účinná technológia. Prístroj je špeciálne vyvinutý a vyrobený na klinické použitie regeneračných postupov s použitím autológnych mikroimplantátov, ktoré sú získané od toho istého pacienta. Toto ošetrenie spúšťa procesy regenerácie a obnovy tkanív. Efektívne využíva telu vlastné kmeňové bunky na čo najlepší boj proti vypadávaniu a rednutiu vlasov a plešatosti. Táto technológia sa už úspešne využíva vo viac ako 50-tich krajinách sveta.

Najčastejšie otázky

Aká je príprava na zákrok?

Nie je potrebná žiadna špeciálna príprava.  Je dôležité, aby mal pacient v deň zákroku zdravú pokožku hlavy bez zápalov a infekcií.

 

Ako prebieha zákrok?

Zákrok trvá menej ako hodinu. Výhodou zákroku Regenera je, že pacient je sám sebe darcom kmeňových buniek. Pri miniinvazívnom zákroku dochádza k odberu malých kúskov tkaniva (cca veľkosti 3 mm) z oblasti záhlavia. Odber tkanivového štepu sa robí v lokálnej anestézii, je teda úplne bezbolestné. Odobrané vzorky tkaniva sú následne upravené pomocou patentovaného systému Regenera Activa. Ten pripraví bunečnú suspenziu bohatú na kmeňové bunky a rastové faktory, ktorá sa následne ihneď aplikuje formou mesoterapie (jemné mikrovpichy), a to do oblasti postihnutej padaním vlasov (ošetrená môže byť ľubovoľná časť vlasovej pokožky).

 

Je tento zákrok potrebné podstúpiť viackrát?

Nie. Ide o jednorazový zákrok. Všetky pozitívne výsledky sú trvalé.

 

Ako dlho sa táto metóda komerčne využíva?

Od roku 2015 sa za pomoci technológie Regenera liečilo už viac ako 6000 pacientov.

 

Je táto metóda kompatibilná s iným formami liečenia vypadávania vlasov?

Áno. Regenera je plne kompatibilná, výhodná a odporúčaná odborníkmi.

 

Aké výsledky môžete od tejto liečby očakávať?

Stabilizuje progresiu vypadávania vlasov a tiež poskytuje väčšiu vitalitu postihnutým vlasom.

 

Kedy sú viditeľné prvé výsledky?

Je to individuálne. Rolu zohráva vek a genetický vstup (počet génov pre túto patológiu, ktoré môžu určovať rýchlosť a rozsah rednutia vlasov). Pod mikroskopom môžeme pozorovať výrazné zníženie počtu miniaturizovaných vlasov už do jedného mesiaca. Od štvrtého mesiaca sú viditeľné zmeny v kvalite a počte vlasov a vysoká hustota vlasov.

 

Môžem sa po zákroku vrátiť k normálnemu životu?

Áno, absolútne. Odporúčame sa jeden týždeň vyhnúť plávaniu v mori alebo bazéne.