Referencie

Spokojní klienti o nás napísali

 

V inštitúte MUDr. Jána Popoviča sa v oblasti estetickej medicíny špecializujeme na transplantáciu a zahustenie vlasov a obočia. Pomocou najmodernejšej techniky FUE, sme zmenili mnohým našim klientom život a vrátili im sebavedomie. Vážime si dôveru našich klientov a z dôvodu ochrany ich osobných údajov neuvádzame ich mená.

1

Transplantácia im zmenila životy

Kataríne a Peťovi sme pomohli zmeniť ich životy. Transplantáciou vlasov pre Peťa a zahustením Kataríninho obočia sa z nich stali noví ľudia, s novým sebavedomím.

„Týmto sa chcem srdečne poďakovat celému inštiútu, za to že plnia ľudom sny, robia ich krajšími, sebavedomejšími, spokojnejšími. Tiež vopred vďaka za moje budúce skrášlenie, už sa neviem dočkať!“

2

Profesionálny prístup v príjemnom prostredí

„Rád by som sa poďakoval pánu doktorovi Popovičovi a celému inštitútu za profesionálne služby, príjemnú atmosféru a pred a pooperačnú podporu. Môžem ich skutočne odporúčať.“ Ivan

3

Rovnako dôležité je pre nás, aby sa u nás klienti cítili príjemne.

Na našej klinike máme profesionálny tím, ktorý odvádza perfektnú prácu. Rovnako dôležité je pre nás, aby sa u nás klienti cítili príjemne.

V utorok a stredu minulý týždeň som na klinike MUDr. Popoviča absolvoval kompletnú transplantáciu vlasov 2000 štepov. Chcel by som sa poďakovať MUDr. Popovičovi a sestričkám za skvele odvedenú prácu.

Oceňujem ľudský prístup a perfektnú profesionálnu prácu celého tímu. Predtým som oslovil viacero kliník a som rád že som sa rozhodol práve pre túto.Odporúčam každému kto si chce zdvihnúť sebavedomie. Už sa teším na riadne háro. Ešte raz ďakujem“ Spokojný klient

4

Pozitívna zmena života vďaka transplantácii vlasov

Pred zákrokom ponúkame klientom bezplatnú konzultáciu, kde sa dozvedia všetko potrebné o nás, svojom stave a úkonoch, ktoré bude potrebné vykonať.

„Podstúpil som transplantáciu vlasov na tejto klinike pod pánom MUDr. Popovičom a s konzultáciou, samotným priebehom a výsledkom som nadmieru spokojný.

Prístup, starostlivosť a atmosféra počas zákroku boli ukážkou maximálnej profesionality! Ďakujem Vám pán doktor a celému Vášmu personálu za významne pozitívnu zmenu v mojom živote.“