Napísali o nás

Prečo ženy prichádzajú o vlasy?

21. September  2018, Ženskýweb.sk
"Nie. Nie je to kvôli mužom. Aj keď, deje sa to kvôli hormónu, ktorý je považovaný za čisto mužský. Určitú hladinu testosterónu však produkuje aj ženské telo, a práve on je príčinou našich patálií s korunou krásy. Textúra vlasov a ich hustota je však podmienená mnohými faktormi, no uplatňujú sa najmä tie genetické."
Čítať celý článok

Keď testosterón škodí

17. August 2018, Tlačová správa
Vypadávanievlasov postihuje stále väčšie množstvo mužov a žien. U žien v mladšomveku je príčinou vypadávania vlasov obvykle nevhodná starostlivosť či zláživotospráva. Vlasy môžu ženám prechodne viac vypadávať i po pôrode, čo súvisís hormonálnymi zmenami počas tohoto obdobia. Vo vyššom veku je príčinouvypadávania vlasov menopauza.
Čítať celý článok

5 najčastejších mýtov o zvýšení hustoty vlasov

17. Júl  2018, femme.sk
"Vlasy. Právom ich nazývame korunou krásy. Dokážu totiž do nebies vyniesť či úplne zničiť naše celkové vizuálne pôsobenie. Práve preto sa o ne denno-denne staráme, pestujeme ich, vyživujeme a investujeme nemalé finančné prostriedky do prípravkov a preparátov, ktoré im majú zabezpečiť zdravý vzhľad, lesk a najmä hustotu."
Čítať celý článok

Ani vlások nazmar

2018, MADAMeva, PDF
"Riedke alebo husté? Rozhoduje o tom genetika a od istého veku aj hormóny. Robia si s nami, čo chcú a majú na svedomí aj zvýšené vypadávanie vlasov. TRVALÚ BOHATÚ HRIVU ZABEZPEČÍ JEDINE TRANSPLANTÁCIA."
Čítať celý článok, PDF

Ako sa brániť neférovým marketingovým praktikám na internete

18. august  2018, Plus JEDEN DEŇ
"Internet je nástroj, ktorý nám otvára nekonečné možnosti, najmä v oblasti marketingu.Ponúka široký priestor, ktorý vieme využiť vo svoj prospech, no dáva do rúk zbrane tím, ktorí nemajú v úmysle hrať fair-play."
Čítať celý článok

Padajú vám vlasy? Riešením je transplantácia

september 2018, magazín zdravia, PDF
"Vypadávanie vlasov postihuje vysoké percento populácie, a to tak mužov, ako i ženy, a takmer každý človek počas svojho života zažil nejaký problém s vlasmi."
Čítať celý článok, PDF

Chcete mať husté vlasy?

2018, HAIR&BEAUTY
"Vedeli ste, že hustotu vlasov určuje počet folikulov a množstvo vlasov, ktoré z nich vyrastá? Tento počet je daný geneticky a žiaden zo šampónov či preparátov na zvýšenie hustoty vlasov ho nezvýši."
Čítať celý článok, PDF

Keď testosterón škodí

2018, Rytmus života, PDF
"Vypadávanie vlasov postihuje čoraz viac mužov, ale i žien. Kým u mladších žien býva príčinou straty vlasov nevhodná starostlivosť, zlá životospráva či hormnonálne zmeny po půrodě, vo vyššom veku nás o korunu krásy pripravuje testosterón"
Čítať celý článok, PDF