Napísali o nás

Zachráňte si hrivu!

2019, Playboy
Trápi vás strata vlasov? Ak nepomáhajú zázračné vodičky, správna strava ani vitamínové preparáty, jedinou cestou, ako získať vlasy späť natrvalo, je transplantácia.
Čítať celý článok, JPG

Stres vám ničí vlasy

2019, pluska.sk
Veľa práce, málo spánku, do toho sa pridruží ešte aj nejaký žúr a o pol roka zistíte, že máte na hlave výrazne menej vlasov. Nie vždy za preriedenou korunou krásy stoja hormóny či zmena ročného obdobia. Mnohí si stále neuvedomujú, že „obyčajný“ stres je zodpovedný aj za vypadávanie vlasov.
Čítať celý článok

Aby vlasy dobre vyzerali, potrebujú ENERGIU A ČAS

2019, Playboy
Mužom dnes záleží na výzore oveľa viac ako v minulosti. Výrazne k tomu prispela éra sociálnych sietí a samozrejme hipsterstvo, ktoré prinieslo medzi mužmi populárny lumberjack look s dokonalými účesmi a dlhšou bradou či strniskom upraveným ako zo škatuľky.
Čítať celý článok, PDF

Najedzte sa pre krásne vlasy

2019, zdravie.sk
Pre krásne vlasy sme ochotné kúpiť (takmer) akýkoľvek prípravok. Niekedy však zabúdame, že vlasy treba pestovať najmä zvnútra – vyváženou a pestrou stravou s obsahom pre vlasy prospešných látok. Ich výživa je totiž aspoň tak dôležitá ako kvalitný šampón či stylingové prípravky.
Čítať celý článok

Krásne vlasy so stravovacím plánom

2019, iZdravie.sk
„Ponocovanie, diéty alebo naopak prejedanie sa, nedostatok ovocia a zeleniny kráse vlasov neprospievajú. Nezdravým životným štýlom vlasy trpia, sú suché, krepovité a vypadávajú,“ hovorí odborník MUDr. Ján Popovič.
Čítať celý článok

Na jeseň nepadá

2018, Rytmus života, PDF
„Nikdy nedovoľte, aby ste oplešateli. Najhoršia vec, ktorá sa mužovi môže stať je plešina,“ neodpustil si poznámku na margo straty vlasov 45. americký prezident.
Čítať celý článok, PDF

Keď testosterón škodí

2018, Rytmus života, PDF
"Vypadávanie vlasov postihuje čoraz viac mužov, ale i žien. Kým u mladších žien býva príčinou straty vlasov nevhodná starostlivosť, zlá životospráva či hormnonálne zmeny po půrodě, vo vyššom veku nás o korunu krásy pripravuje testosterón"
Čítať celý článok, PDF

Prečo ženy prichádzajú o vlasy?

21. September  2018, Ženskýweb.sk
"Nie. Nie je to kvôli mužom. Aj keď, deje sa to kvôli hormónu, ktorý je považovaný za čisto mužský. Určitú hladinu testosterónu však produkuje aj ženské telo, a práve on je príčinou našich patálií s korunou krásy. Textúra vlasov a ich hustota je však podmienená mnohými faktormi, no uplatňujú sa najmä tie genetické."
Čítať celý článok

Keď testosterón škodí

17. August 2018, Tlačová správa
Vypadávanievlasov postihuje stále väčšie množstvo mužov a žien. U žien v mladšomveku je príčinou vypadávania vlasov obvykle nevhodná starostlivosť či zláživotospráva. Vlasy môžu ženám prechodne viac vypadávať i po pôrode, čo súvisís hormonálnymi zmenami počas tohoto obdobia. Vo vyššom veku je príčinouvypadávania vlasov menopauza.
Čítať celý článok

5 najčastejších mýtov o zvýšení hustoty vlasov

17. Júl  2018, femme.sk
"Vlasy. Právom ich nazývame korunou krásy. Dokážu totiž do nebies vyniesť či úplne zničiť naše celkové vizuálne pôsobenie. Práve preto sa o ne denno-denne staráme, pestujeme ich, vyživujeme a investujeme nemalé finančné prostriedky do prípravkov a preparátov, ktoré im majú zabezpečiť zdravý vzhľad, lesk a najmä hustotu."
Čítať celý článok

Ani vlások nazmar

2018, MADAMeva, PDF
"Riedke alebo husté? Rozhoduje o tom genetika a od istého veku aj hormóny. Robia si s nami, čo chcú a majú na svedomí aj zvýšené vypadávanie vlasov. TRVALÚ BOHATÚ HRIVU ZABEZPEČÍ JEDINE TRANSPLANTÁCIA."
Čítať celý článok, PDF

Ako sa brániť neférovým marketingovým praktikám na internete

18. august  2018, Plus JEDEN DEŇ
"Internet je nástroj, ktorý nám otvára nekonečné možnosti, najmä v oblasti marketingu.Ponúka široký priestor, ktorý vieme využiť vo svoj prospech, no dáva do rúk zbrane tím, ktorí nemajú v úmysle hrať fair-play."
Čítať celý článok

Padajú vám vlasy? Riešením je transplantácia

september 2018, magazín zdravia, PDF
"Vypadávanie vlasov postihuje vysoké percento populácie, a to tak mužov, ako i ženy, a takmer každý človek počas svojho života zažil nejaký problém s vlasmi."
Čítať celý článok, PDF

Chcete mať husté vlasy?

2018, HAIR&BEAUTY
"Vedeli ste, že hustotu vlasov určuje počet folikulov a množstvo vlasov, ktoré z nich vyrastá? Tento počet je daný geneticky a žiaden zo šampónov či preparátov na zvýšenie hustoty vlasov ho nezvýši."
Čítať celý článok, PDF