Neverte mýtom o

zahustení vlasov

Jediným účinným riešením je transplantácia

5 mýtov o zahustení vlasov

Trápi vás nekonečné vypadávanie vlasov? Vyskúšali ste už viacero riešení a všetky bezvýsledne? Na internete nájdete mnoho overených receptov a produktov na zaručené zahustenie vlasov. Majú však jeden spoločný znak. Nefungujú. Prečítajte si 5 mýtov, s ktorými sa najčastejšie stretávame pri probléme so zahustením vlasov.

1

Vlasy nahradí zázračný sprej

Mýtus, ktorý vlasy nezahustí.

Určite ste už počuli o spreji na prirodzené zahustenie vlasov. Pravdou však je, že vlasy vôbec nezahustí. Jeho hlavnou úlohou je len zakryť rednúce kúty a pokožku po vypadaných vlasoch. Nenechajte sa nachytať. Ide skutočne iba o efekt a nerieši váš skutočný problém.

2

Riešenie je v tabletkách

Mýtus, ktorý vyžmýka vašu peňaženku.

Dostatok vitamínov, samozrejme, vplýva na celý náš organizmus, a teda aj na vlasy. Drahé vitamíny, ktoré nájdete v lekárni alebo na internete, síce môžu pomôcť mierne oslabeným vlasom, nečakajte však divy po ich vypadaní. Liečba tabletkami a výživovými doplnkami je beh na dlhú trať s veľmi neistým výsledkom. Isté je len to, že dostatočne vyžmýkajú vašu peňaženku.

3

Stačí šampón na objem vlasov

Mýtus, ktorý nepomôže vypadnutým vlasom.

Pri tomto mýte sa musíme pousmiať. Šampón, ktorý nahradí vaše vypadané vlasy alebo pomôže zastaviť ich vypadávanie, neexistuje. Nefungujú ani rôzne rady o šetrnom nanášaní šampónu, o jeho množstve alebo frekvencii umývania vlasov. Naozaj vám vlasy nezačnú rásť ani vtedy, keď šampón na objem použijete každý deň.

4

Umelé vlasy vyzerajú prirodzene

Mýtus, ktorý vám nepridá na kráse.

Častou náhradou vypadaných alebo riedkych vlasov u žien sú tzv. clip-in vlasy. Ide o drahé pramienky pripnuté na vlastné vlasy. Na prvý pohľad (z diaľky) toto riešenie vyzerá efektívne. Pri dôkladnom pozretí však často vidno klipy, ktoré spájajú vlasy. To rozhodne nepôsobí prirodzene. Ďalšou nevýhodou tohto riešenia je, že treba byť opatrná pri manipulácii s nimi, aby sa trsy neuvoľnili a nevypadali. Nevyhnutná je tiež pravidelná návšteva u kaderníčky kvôli posúvaniu upevnených vlasov, čo celé riešenie problému značne predraží.

5

Drahší prípravok je kvalitnejší

Mýtus, ktorý nezaručí želaný efekt.

Určite poznáte výrok nie som taký bohatý, aby som si kupoval lacné veci. Mnohí výrobcovia výživových doplnkov a špeciálnych produktov na tejto vete postavili svoj biznis a cenovú politiku. Spoliehajú sa na to, že svojim vlasom chcete dopriať starostlivosť, za ktorú ste ochotní priplatiť si. Neskočte im na lep. Mohlo by vás to výjsť skutočne draho a bez želaného efektu.

Jediným účinným riešením pre vás je transplantácia vlasov. Ide o prielomovú techniku v transplantácii vlasov. Jej krása spočíva v tom, že v rukách skúseného chirurga nezanecháva viditeľné jazvy.

Máte záujem o bezplatnú konzultáciu?

 

Zanechajte nám správu. My sa s vami spojíme a dohodneme detaily.